Parafia Czernice Borowe

Parafia Czernice Borowe Parafia Czernice BoroweParafia Czernice Borowe Parafia Czernice Borowe. Spotkanie wigilijne dla dzieci. Przyrzeczenie ministrantów 16.12.2012. Mikołajkowa wizyta młodzieży na plebanii. Złote Gody 12.11.2012. Uroczystość Wszystkich Świętych 2012. Odpust Św. Łukasza Ewangelisty. Imieniny Ks. Michała Gaszczyńskiego. Stanisław Sosabowski żołnierz,. Poświęcenie tornistrów i przyborów. Pielgrzymka Białystok 2012. Poświęcenie pojazdów 22.07.2012. Piknik militarny Chojnowo 2012.

OVERVIEW

This website parafiaczerniceborowe.pl currently has an average traffic ranking of zero (the lower the better). We have scanned twenty pages within the site parafiaczerniceborowe.pl and found one website linking to parafiaczerniceborowe.pl. There are one social media accounts acquired by parafiaczerniceborowe.pl.

PARAFIACZERNICEBOROWE.PL RANKINGS

This website parafiaczerniceborowe.pl has seen a variation quantities of traffic all through the year.
Traffic for parafiaczerniceborowe.pl

Traffic ranking (by month) for parafiaczerniceborowe.pl

Traffic ranking by day of the week for parafiaczerniceborowe.pl

WHAT DOES PARAFIACZERNICEBOROWE.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiaczerniceborowe.pl Mobile Screenshot of parafiaczerniceborowe.pl Tablet Screenshot of parafiaczerniceborowe.pl

PARAFIACZERNICEBOROWE.PL HOST

I detected that a single page on parafiaczerniceborowe.pl took four thousand one hundred and seventy-two milliseconds to load. I could not observe a SSL certificate, so therefore our crawlers consider this site not secure.
91.200.185.137

I identified that this website is using the Apache server.

Parafia Czernice Borowe

DESCRIPTION

CONTENT

This website parafiaczerniceborowe.pl states the following, "Parafia Czernice Borowe Parafia Czernice BoroweParafia Czernice Borowe Parafia Czernice Borowe." We analyzed that the website also said " Mikołajkowa wizyta młodzieży na plebanii."

SEEK OTHER WEBSITES

Parafia Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata w Starogardzie Gdańskim - Parafia Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata w Starogardzie Gdańskim

Parafia Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata w Starogardzie Gdańskim. Nie szukaj Boga w zaświatach. Ten, kto nie poświęca czasu na słuchanie Boga, nie ma światu nic do powiedzenia. Boga czuje serce, nie rozum. Bóg nam ofiarował życie, On nam otworzył drogę do nieba, Jezus nam ofiarował życie, to On był naszym najświętszym nauczycielem Świata. Nie bójcie się tajemnicy Boga. Nie bójcie się Jego miłości.

Parafia WNMP Koronowo - Home

Parafia p.w. św. Mikołaja w Liszkach - Strona główna

Zmiana godzin Mszy w tygodniu. Od jutra do końca wakacji w naszym kościele. W dni powszednie Msza święta będzie. We wtorki i czwartki tylko o godz. A w poniedziałki, środy, piątki i soboty. Msze święte w niedziele pozostają bez zmian. W niedziele nie będzie nieszporów.

Parafia Rzymsko - Katolicka w Więcborku Strona społeczności parafialnej w Więcborku

Strona społeczności parafialnej w Więcborku. 2 Przebudowa w 1937 r. 5 Kościół na tle fundacji w XVIII wieku. Koncert na urodziny świętego Jana Pawła II. I Komunia Święta w Parafii. Fotografie z uroczystości I Komunii Świętej w Parafaii. ROCZNICA UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA.